مقالات
علائم بارداری مولار

علائم بارداری مولار

روند تشخیص بارداری مولار از طریق سونوگرافی و ... است؛ اما در عین حال ممکن است علائم مادر نیز به درمانگر در جهت تشخیص بهتر کمک کند. علائمی نظیر...
بارداری مولار چیست؟

بارداری مولار چیست؟

در واقع این بارداری همان بارداری ست که در قدیم به اسم بچه خوره شناخته می شد.
از جفت سرراهی چه می دانید؟

از جفت سرراهی چه می دانید؟

جفت اغلب در قسمت بالایی رحم و یا سمت دیواره های رحم قرار دارد و متصل است. اما اگر محل اتصال جفت پایینتر باشد و  به سمت دهانه ی رحم کشیده شده باشد، جفت سرراهی خوانده می شود.

مانچکین

مانچکین munchkin که در داخل کشورمان با تلفظ های مانچیکن و حتی مانچیکین هم صدا می گردد کمپانی آمریکاییست که در سال 1991  تاسیس گردید . مانچیکن هدف اصلی خود را بر شناخته شدن به عنوان محبوب ترین برند کودک قرار داده است و تلاش دارد تا دنیایی هر چه دوست داشتنی تر برای رشد کودکان و زندگی ساده تر و لذت بخش تر برای والدین را مهیا کند . دفتر اصلی مانچکین در کالیفرنیا واقع است و 7 دفتر اصلی نیز در سراسر دنیا دارد .

محصولات مانچیکن که آنها را طراحی و تولید می گرداند از نوزادی تا کودکان نوپا را شامل گردیده و مشتمل بر شیشه شیر ها و لوازم جانبی شان ، لیوان ، داروخوری ، پستانک ، شیشه شور ، ظروف غذاخوری بچه ، لوازم ایمنی کودک در خانه ، وسایل حمام یا مسافرت و خیلی موارد دیگر می شود . خلاقانه ، مدرن و قابل اعتماد اینها صفت هایی هستند که munchkin تولیداتش را با آنها وصف می کند . مانچیکن بیش از 200 پتنت و اختراع در حوزه کاری خود به ثبت رسانده که برخی از آنها برنده جوایز صنعتی هم گردیده اند . steven dunn فعلا در مقام ریاست کمپانی مانچیکین قرار دارد . اگر بخواهیم چند مورد از تولیدات شاخص مانچکین را نام ببریم می توانیم به لیوان کودک ، پستانک میوه خوری ، نشیمنگاه مراقبتی نوزاد ، کمک دستشویی مخصوص توالت فرنگی برای کودک ، سری لوازم مراقبتی xtraguard که نقاط حساس منازل را مثل پریزهای برق یا گوشه های نوک تیز خطرناک و همچنین درب های بازشو موجود در خانه را براحتی برای کودک امن می گردانند می توانند مهمترین محصولات مانچکین باشند . مثلا" لیوان کودک munchkin مدل میراکل پرفروش ترین مدل در میان سایر برندها در استورهای بین المللی است . بی شک مانچیکین را باید در کنار برندهای درجه یک بازار محصولات کودک قرار داد که مادران برای تهیه سیسمونی نوزاد شان می توانند با اطمنیان از محصولات این برند خوش نام استفاده کنند . یکی از مزیت های خوب کالاهای مانچیکن این است که علیرغم کیفیت و کارآیی مطلوب قیمت مناسبی هم دارند .

 

 

 

اخبار

گوشی‌ هوشمند

رشد 37 درصد میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند در بازار چین

اولین تبلت بریلی

برای اولین بار در جهان، اولین تبلت بریلی با نام Blitab

مبتکران فناوری

۹ نفر از ثروتمندترین و جوان‌ترین مبتکران در دنیای فناوری

اثر انگشت

انتشار تیزرهای رسمی مربوط وان پلاس 2 همچنان ادامه دارد.